Active baby

Disainerrõivad pisipõnnidele

 Lugemis aeg: about a minute.

Tahtsin teiega jagada oma toredat avastust. Minule üllatuseks on Eestis palju toredaid disainereid, kes on mõelnud ka meie kõige pisemate peale. Ja mis kõige toredam – enamus Eestis disainitud pisipõnnide riided on nüüd kättesaadavad ühest kohast – bebee.ee kodulehelt.

 Tean, et beebidel pole vahet mis neil seljas on – peaasi, et oleks mugav ja parajalt soe olla, kuid emmed on hoopis teine tera :)! Mäletan kuidas ma väiksena oma nukke, Barbisid ja Keni riietasin. Õmblesin ja kudusin neile pidevalt uusi rõivaid, sest noh, mida rohkem seda uhkem ju! Nüüd on aeg sealmaal, et saan oma äranägemise järgi oma päris „nukku“ riidesse panna. Kuid olgem ausad, käsitööks enam väga aega pole jäänud. Ja siinkohal tulevad appi meie oma Eesti disainerid! Sõnaga disainerrõivad kaasneb kindlasti arusaam, et need on tohutult kallid ja kättesaamatud. Kuid see pole nii, bebee.ee kodulehelt leiab vahvaid ning omanäolisi riideesemeid nii beebidele kui ka väikelastele ja seda väga taskukohase hinnaga! Ka minu Patrik on juba ühe püksipaari võrra rikkam ning meil on silm peale pandud ka mitmele vahvale bodyle. Hea on toetada Eesti ettevõtlust ja Eesti tublisid disainereid :)!

Nüüd on ka Sinu lapsel võimalus osa saada Eesti disainerite loomingust. ActiveBaby loosib koostöös bebee.ee`ga välja kinkekaardi väärtuses 30 eurot. Kinkekaardi loosimises osalemiseks mine ActiveBaby ja bebee.ee Facebooki lehele:

–          hakka ActiveBaby sõbraks Facebookis https://www.facebook.com/pages/ActiveBaby/349296331795962

–          hakka bebee.ee sõbraks Facebookis https://www.facebook.com/shopbebee?ref=br_tf

–          jaga bebee.ee kinkekaardi loosimise postitust avalikult, postituse leiad siit:

https://www.facebook.com/shopbebee/photos/a.871473099548529.1073741828.806756239353549/937169376312234/?type=1&theater

–          kirjuta postituse alla mida sa bebee.ee lehelt 30 euro eest soetada tahaksid

Auhind loositakse välja esimesel advendil 30.11.2014. Head loosiõnne :)!

Tekkis küsimus või soovid kommenteerida?

Tööribale