Active baby

e-Raamat

„Sinu aktiivne beebi – arendavad harjutused sünnist esimese sammuni“

„Sinu aktiivne beebi – arendavad harjutused sünnist esimese sammuni“ on informatiivne ja õpetlik e-Raamat. E-raamatus on valik olulisemaid harjutusi beebi motoorse arengu toetamiseks esimesel eluaastal. Harjutused on illustreeritud piltidega, et lapsevanemal oleks harjutuste sooritamine lihtne ja arusaadav. Harjutused on jagatud nelja erinevasse vanuserühma:

  • 1 – 3 elukuud;
  • 3 – 6 elukuud;
  • 6 – 9 elukuud;
  • 9 – 12 elukuud.

E-raamat võimaldab lapsevanemal kodust lahkumata õpetada beebile pööramist, roomamist, käputamist, istumisasendisse minemist, toe najal püsti tulemist ja palju muud. Regulaarne beebiga võimlemine aitab kaasa lapse peaaju arengule ning õigete liigutusmustrite kujunemisele. Üheskoos tegutsemine paneb aluse lapse ja vanema lähedussuhte tekkimisele. Võimeldes oma beebiga regulaarselt, kasvab Sinu pisikesest aktiivne ja rahulolev beebi.

Hind: 13.90 EUR

Raamatu tellimiseks saada oma täisnimi ja e-mail aadressile  eraamat@activebaby.ee.  Pärast arve tasumist ja hiljemalt 48 h pärast ülekande laekumist saadame Sulle e-Raamatu „Sinu aktiivne beebi – arendavad harjutused sünnist esimese sammuni“.

Lisainformatsiooni ja küsimuste korral võta meiega ühendust aadressil info@activebaby.ee.

Tööribale